Mobilní Rozhlas

Mobilní Rozhlas

Vítejte v systému Mobilní rozhlas Váš starosta Bc. Miloslav Kreuzer

Předslav

Chcete upravit svůj
profil nebo potvrdit souhlas s novými podmínkami?
 • systémová zpráva

  Výstava gladiol v Klatovech - 2019 - 15.8.2019 09:47

  Oznamujeme našim občanům, že v pátek 16. srpna bude v atriu Kulturního domu Družba v Klatovech od 14 hodin slavnostně zahájena výstava mečíků a jiřinek.Tato výstava bude v pátek přístupna do 18 hodin, v sobotu od 9 do 18 hodin a v neděli pak od 9 do 17 hodin. Bude zde zajištěn i prodej, odborné výklady a možnost objednávek hlíz a cibulovin. Na výstavě se můžete setkat například s nejlepším šlechtitelem kosatců Dušanem Šlosiarem, nebo největším pěstitelem hlíznatých a cibulových rostlin Plzeňského a Karlovarského kraje Jaroslavem Benešem. Zpestřením výstavy bude i možnost ochutnávky chvalně známého železnorudského piva.

 • e-mail

  Pozvánka do Klatov na výstavu… - 15.8.2019 09:40

 • systémová zpráva

  Změna programu v Makově na srpen… - 9.8.2019 08:05

  Pořadatel letošního Makovského divadelního léta, divadelní spolek Bolešiny, oznamuje, že v pátek 23. srpna bude v amfiteátru namísto plánované francouzské veselohry Mátový nebo citrón, v podání Divadla Žihobce, odehrána historickoromantická hra podle klsického díla A. Dumase - Tři muškerýři. Toto představení bude sehráno v nastudování divadelního spolku Kord v srdci z Nýrska.
  Dále pak z důvodu problému u distribuční společnosti nebude v sobotu 31. srpna promítnut ohlášený animovaný film "Kouzelný park", místo něj však uvedeme rovněž čerstvý animovaný snímek nazvaný Psí veličenstvo. Bližší informace o tomto filmu naleznete na našich internetových stránkách.

Fotohlášky ZmapujTo

Co jsou Fotohlášky? Unikátní komunikační služba odpovídající obci

ZmapujTo

Sledujte náš Facebook

Novinky ze zákulisí projektu, články, reportáže i příběhy z praxe měst a obcí.

Přejít na Facebook